CCNA EXAM 200-125 vce Routing and Switching 100-105 vce 300-075 vce Exam Profile: Cisco 200-105 vce ICND2 v3.0 | Exam Details 300-101 vce EX300 vce Vendor: Cisco Exam Code: 700-105 Exam Name: Cisco Midsize Collaboration Solutions for Account Managers (MCAM) Version: DemoQUESTION 1 Which two statements about Cisco Validated Designs and Smart Business Architectures are true? (Choose two.) A. Cisco Validated Designs provide 700-105 dumps proven design of solutions that include only Cisco products and thus ensure single-vendor solutions. B. Cisco Validated Designs are end-to-end designs that are well-tested and fully documented. C. Smart Business Architecture guides are available for enterprise-sized deployments only. D. Smart Business Architecture is a blueprint for delivering the three Cisco architectures in a modular approach. Correct Answer: BD QUESTION 2 Which description of the Cisco Collaboration architecture is true'? A. a flexible network framework designed to enable integration with the collaboration requirements of the customer B. a flexible collaboration framework designed to support any customer and any user collaboration needs C. a collaboration framework designed to support the collaboration needs of a typical large enterprise D. a collaboration framework designed to integrate the existing customer collaboration functionalities with Cisco network infrastructure Correct Answer: A QUESTION 3 Which option is a key challenge for customers and their IT teams caused by the evolution of communication tools? A. skills of the IT teams B. keeping the organizational structure unchanged while adapting to new collaboration solutions C. fragmentation and complexity of collaboration tools D. time for implementation of collaboration hardware E. managing infrastructure that is not based on Cisco pass4itsure Collaboration F. costs of collaboration Correct Answer: D QUESTION 4 Which two operational benefits are provided by Cisco Business Edition 6000 virtualization? (Choose two.) A. reduced risk because each application runs on a separate physical server B. reduced costs through integrated management and a scalable platform C. time savings through easy platform management D. support for multiple management platforms E. reduced costs through support for traditional TDM-based voice systems Correct Answer: BC certadept certificatedumps

Sztuka wymiany. Kolekcja Józefa Robakowskiego. Uśpiony kapitał 4

Wystawa kolekcji Józefa Robakowskiego to czwarta propozycja cyklicznego programu prezentacji najbardziej znaczących prywatnych kolekcji sztuki współczesnej i nowoczesnej, realizowanego przez Fundację Profile i Muzeum Pałac w Wilanowie pod hasłem Uśpiony kapitał. Tegoroczna wystawa pokazuje zbiory zgromadzone przez jednego z najwybitniejszych twórców polskiej sztuki współczesnej; kolekcję, w której fascynacje artysty przekładały się na pasje kolekcjonera. Józef Robakowski, prekursor filmowej neoawangardy, artysta, kolekcjoner, historyk sztuki, wydawca i autor licznych publikacji, kurator wystaw, filmowiec, "człowiek-instytucja”,  po raz pierwszy pokazuje swoją kolekcję w tak obszernym wyborze.

Historia kolekcji sięga lat 60. i pierwszych muzealniczych studiów Robakowskiego, z których wyniósł on archiwalny impuls. Wówczas zaczął zbierać sztukę międzywojenną, w której znajdował odniesienia dla własnej praktyki artystycznej i swoich fascynacji awangardą. Rozrastający się w kolejnych dekadach zbiór dotyczył już sztuki współczesnej, zwłaszcza konceptualnych i filmowych eksperymentów. Multimedialna kolekcja to w przeważającej mierze efekt wymiany z innymi artystami, zapis kontaktów z międzynarodowym środowiskiem twórców reprezentujących różne neoawangardowe tendencje. W 1978 Robakowski wspólnie z Małgorzatą Potocką założył w Łodzi w prywatnym mieszkaniu Galerię Wymiany, która stała się jednym z kluczowych miejsc artystycznej alternatywy. W tej galerii-archiwum z kolekcją sztuki, wideoteką, zbiorami różnych publikacji, unikatowych druków i wideo dokumentacji znajduje się, do niedawna jeszcze jedyne w Polsce, archiwum sztuki wideo i filmu eksperymentalnego. Wystawy z cyklu Uśpiony kapitał nawiązujące w tytule do pism Waltera Benjamina są projektem budzenia uśpionych, symbolicznych kapitałów prywatnych kolekcji i podkreślenia ich roli w różnicowaniu obrazu sztuki znanego z kolekcji muzealnych i zbiorów publicznych. Pokaz kolekcji Jozefa Robakowskiego, w której dzieła ikonicznych twórców międzywojennej awangardy sąsiadują z jarmarcznymi kuriozami, a prace klasyków współczesności mieszają się z pracami studentów,  dostarcza wyjątkowej okazji do podjęcia debaty na temat wywrotowego potencjału prywatnych zbiorów sztuki. Prezentacja w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie obejmuje pokazy filmowe skonstruowane wokół trzech tematów: awangardy kina artystycznego, działającego w latach 80. międzynarodowego magazynu filmowego –INFERMENTAL i zainicjowanego w 1991 w Berlinie magazynu sztuki wideo VAMP oraz archiwum Warsztatu Formy Filmowej i sztuki performans. W Fundacji Profile eksponowana jest część kolekcji obejmująca bogate zbiory malarstwa, rzeźby, obiektów, rysunków i fotografii.

Robert Smithson, Spiral Jetty 1970, Great Salt Lake, Utah, 1970, druk / printed matter,59,3 × 76 cm

Organizatorzy: Fundacja Profile w Warszawie i Muzeum Pałac w Wilanowie

Kurator wystawy: Bożena Czubak

Kuratorzy programu Uśpiony kapitał: Bożena Czubak i Andrzej Paruzel