CCNA EXAM 200-125 vce Routing and Switching 100-105 vce 300-075 vce Exam Profile: Cisco 200-105 vce ICND2 v3.0 | Exam Details 300-101 vce EX300 vce Vendor: Cisco Exam Code: 700-105 Exam Name: Cisco Midsize Collaboration Solutions for Account Managers (MCAM) Version: DemoQUESTION 1 Which two statements about Cisco Validated Designs and Smart Business Architectures are true? (Choose two.) A. Cisco Validated Designs provide 700-105 dumps proven design of solutions that include only Cisco products and thus ensure single-vendor solutions. B. Cisco Validated Designs are end-to-end designs that are well-tested and fully documented. C. Smart Business Architecture guides are available for enterprise-sized deployments only. D. Smart Business Architecture is a blueprint for delivering the three Cisco architectures in a modular approach. Correct Answer: BD QUESTION 2 Which description of the Cisco Collaboration architecture is true'? A. a flexible network framework designed to enable integration with the collaboration requirements of the customer B. a flexible collaboration framework designed to support any customer and any user collaboration needs C. a collaboration framework designed to support the collaboration needs of a typical large enterprise D. a collaboration framework designed to integrate the existing customer collaboration functionalities with Cisco network infrastructure Correct Answer: A QUESTION 3 Which option is a key challenge for customers and their IT teams caused by the evolution of communication tools? A. skills of the IT teams B. keeping the organizational structure unchanged while adapting to new collaboration solutions C. fragmentation and complexity of collaboration tools D. time for implementation of collaboration hardware E. managing infrastructure that is not based on Cisco pass4itsure Collaboration F. costs of collaboration Correct Answer: D QUESTION 4 Which two operational benefits are provided by Cisco Business Edition 6000 virtualization? (Choose two.) A. reduced risk because each application runs on a separate physical server B. reduced costs through integrated management and a scalable platform C. time savings through easy platform management D. support for multiple management platforms E. reduced costs through support for traditional TDM-based voice systems Correct Answer: BC certadept certificatedumps

POMNIK LINCOLNA I BOWERY MISSION – Krzysztof Wodiczko

27 Maj – 16 Czerwiec 2013

Projekcja weteranów wojennych, Nowy Jork, 2012/ War Veteran Project, New York, 2012

Pokaz  obejmuje dokumentację dwóch najnowszych, nowojorskich projektów Krzysztofa Wodiczko. Pierwszym jest zrealizowana w listopadzie 2012 Projekcja weteranów wojennych na pomnik Abrahama Lincolna przy Union Square. Głosami weteranów wojen w Wietnamie, Iraku i Afganistanie przemówił w tej projekcji pomnik prezydenta i weterana najgorszej wojny w historii Stanów Zjednoczonych. Sfilmowane twarze współczesnych weteranów nakładały się na oblicze historycznej postaci i wpisywały w symboliczny status pomnika, który użyczał im swego autorytetu. Pomnik stawał się medium, za którego pośrednictwem weterani dzielili się swoimi doświadczeniami w przestrzeni publicznej. Przez miesiąc nieruchomy pomnik ożywał gestami i głosami włączającymi go do publicznej debaty na temat wojny i losu weteranów. Aktualizowany w swej symbolice pomnik Abrahama Lincolna wcześniej był niemym świadkiem licznych protestów przeciwko wojnie w Iraku, które miały miejsce na Union Square.

Wizualizacja projektu / Project visualization

Drugi, niezrealizowany jeszcze projekt przeznaczony jest dla New Museum, na którego frontową elewację artysta zamierza wyświetlić fasadę sąsiadującego z muzeum budynku Bowery Mission. Budynku, w którym od 1897 roku mieści się misja służąca  głodującym i  bezdomnym. Filmowy obraz fasady tego budynku ma zostać wyświetlony na fasadzie New Museum, którego siedmiopiętrowa,  dynamiczna konstrukcja (spiętrzonych, prostokątnych pudełek) została nazwana architektonicznym „siódmym cudem świata”.  Otwarty w 2007 roku budynek New Museum, instytucji dla „sztuki artystycznej” ma stać się ekranem dla pokazania instytucji zajmującej się „egzystencjalną sztuką przetrwania”. Bowery Mission jest – jak mówi Wodiczko - „częścią społecznej i etycznej nieświadomości New Museum, nieświadomości dobrze ukrytej pod osłoną bezokiennej fasady”. Projekcja ma być próbą jej odsłonięcia i pokazania. New Museum było już tematem projekcji artysty w 1984 roku, kiedy zyskało ono nową lokalizację w Astor Building w Soho. Wyświetlone na tamtym budynku kłódki i łańcuchy odnosiły się do związków między pojawieniem się muzeum a przebudową całego otoczenia i jego społeczną restrukturyzacją, ”pomiędzy produkcją przestrzeni kulturowej a produkcją bezdomnych”. Najnowsza projekcja, w której opracowaniu brali udział rezydenci Bowery Mission miała być prezentowana 4 maja 2013 w ramach projektu Change of State obejmującego również projekcje kilkunastu innych artystów (Cecil Balmond, Agathe de Bailliencourt, Diller Scofidio + Renfro, Nicolas Guagnini, E Roon Kang & Ahrong Han, Sara Ludy, Virginia Overton & Motoko Fukuyama, Jeff Preiss, Martha Rosler, Nicolas Sassoon, Ben Wolf). Inauguracja całego projektu została odwołana kilka dni wcześniej ze względu na przepisy zabraniające wyświetlania na budynkach tekstów, które miały się pojawić w dwóch z zaplanowanych projekcji.  Na pokazie w Fundacji Profile można zobaczyć film, który miał być wyświetlany na fasadzie New Museum i zapis wideo dokumentujący prace nad filmem.

The New Museum building

Ewa Harabasz, Czerwień i fiolet

Irena Kalicka i Tomasz Partyka. Sztuczki i rzezie.

Rejestracje 2018